^^Sky High Rpg^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^Sky High Rpg^^

Okul Dışı mekanlar açılmıştır. Rp yapabilirsiniz. Henüz okula gitmediğiniz için kahraman ya da yardımcı olup olmadığınızı bilmiyorsunuz. Ona göre Rp yapın.^^Sıcaklık 27 C derece^^Üye olanların lejantlarını yapması rica olunur!!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Banklar...!

3 posters
YazarMesaj
Devynne C. Weber

Banklar...! Empty
MesajKonu: Banklar...!   Banklar...! Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 10:44 am

Para harcamak..İnsanın kendinden bir şeyler gittiğini düşünmesi..Oysa sadece cebinin yavaş yavaş hafifliyor olması.Devy büyük alış-veriş merkezindeki dükkanlardan birinde saatlerdir turkuaz ile turuncu arasında kalmış ve ruhu ile çetin bir çatışmaya girmişti.Turkuaz ona yakışıyordu ama turuncu çok tatlı bir renkti.

Kısa,siyah saçları rüzgarda savrulurken aklı hala turkuaz renkli çantadaydı.Zevklerinin esiri olup olmadığını düşünüyordu.Onun için yapılabilecek en şiddetli çatışma hemen hemen alış-verişti.Aptal bir kız değildi,hatta fazla zeki.Süslü,şatafat meraklısı ya da alış-veriş manyağı..Sadece seçiciydi ve kendisi için en iyi olanı bulmaya çalışıyordu.Kardeşinin yokluğu ona hayli büyük bir azap olurdu ve bugünde öyle olmuştu.Huzursuzca bavula benzer çantasından telefonunu çıkardı.

Parmakları tuşlarda kayarcasına ilerledi ve en sonunda telefonu kulağına götürdü.

'Efendim Devy..'
'Nerelerdesin sen?!Alış-veriş yaparken beni yalnız bırakmakta ne demek?!Hemen buraya gel Agyn..!'
'Peki..Parktasın değil mi?'
'Evet..Hızlı biraz..'

Telefonu çantasına attı ve yakın bulduğu ilk banka kendini bırakıverdi.
Agyness E. Weber

Banklar...! Empty
MesajKonu: Geri: Banklar...!   Banklar...! Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 11:05 am

'Tamam baba..Anlıyorum..Tamam dedim ya..Eve geç kalmayız..Herhangi bir delilik yapmayız..Araba kullanmaya kalkmayız..Ve elbette içki içmeyiz!' telefonu yavaşça kapadı ve kollarını iki yana doğru açarak kardeşine doğru 'Delirmiş bu adam..Yaşamayın dese daha iyiydi..' dedi ve gözlerini yukarı devirip kendini kardeşinin yanına bıraktı.

Anne ve babalarının çalışıyor olmaları onları gözetim altında tutamamak demekti.Ve yine bu durum her dakika başı telefon demekti.Aslında ilk başlarda bunun yararlı olduğunu düşünüyorlardı.Eğer ulaşma sorunu doğmasaydı belki telefonu bile yok sayarlardı.Dirseklerini bankın arkasına doğru yasladı ve ortada etrafına anlamsızca su fışkırtan fıskiyeye bakarak 'Bazen varlığın içinde yokluk sözünün manasını anlıyabiliyorum!' dedi.Sonra kendi kendine gülümsedi..

Bir müddet sessizlik olduktan sonra suçlu bir tavırla 'Kevin aramasaydı seninle geleceğimi biliyorsun..Yapma ama Devy onu etkilemek için ne kadar uğraştığımı biliyorsun..!' dedi.Kardeşinin ona dargın olduğunu adı gibi iyi biliyordu.
Devynne C. Weber

Banklar...! Empty
MesajKonu: Geri: Banklar...!   Banklar...! Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 11:10 am

'Uğraşmak mı?Tanrım..Sen ne saçmalıyorsun Agyn..Huston'ların evindeki partiden beri sana moronlar gibi bakıyor..Tek bir mesajın onun senin olması için yeterli..!Senin uğraşmak gibi bir durumun olmadı ki!İstedin ve aladın..!Bu kadar basit..Ama bugün benim yanımda olmalıydın..Yarınki buluşmam için ne kadar özenli davrandığımı biliyorsun..!' dedi.Suratında hayal kırıklığına uğramış bir ifade vardı.Kaşları birbirine yakınlaşmış,alnında çizgiler oluşmuştu.Yutkundu ve önüne doğru dönüp ellerini birbirine kenetledi.

Başını iki yana doğru sallayarak 'Buluşmanız nasıl gitti?!' dedi.Ne olursa olsun ona kıyamıyordu.
Agyness E. Weber

Banklar...! Empty
MesajKonu: Geri: Banklar...!   Banklar...! Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 11:15 am

'Biliyorum..Özür dilerim..Gerçekten bir daha olmayacak Devy..!'

Kardeşinin suratındaki bu hayal kırıklığı ona her şeyden çok dokunuyordu.Annesi,babası yada sevgilisi..Hiç biri onun umrunda değildi.Kendine her seferinde itiraf edebildiği tek bir gerçek sevgi vardı içinde..O sevgi sadece Devy'e aitti.Herşeyi ama herşeyi paylaşıyorlardı..Koca evde onlarca oda olmasına rağmen aynı odada kalıyorlardı..Çok az kavga etmişlerdi.Belkide hiç..Öyle ki Agyn ancak hafızasını zorladığında aklına getirebiliyordu..

Kardeşinin yumuşayan ses tonu ile ona doğru biraz daha yaklaştı ve bir elini onun kolundan geçirerek 'Aslına bakarsan ayrıldık..!' dedi..Kardeşine baktı ve kafasını fıskiyeye çevirdi..Bir kaç dakika sonra gülmeye başlamıştı..
Devynne C. Weber

Banklar...! Empty
MesajKonu: Geri: Banklar...!   Banklar...! Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 11:21 am

Devy sırıttı ve başını kardeşine doğru çevirerek 'Nasıl becerdiğini öğrenmek bile istemiyorum..Yine üzerine hamburger döktü değil mi?!' dedi ve kendiside kardeşi gibi gülmeye başladı..

Kevin aptal hatta hali hazırda bir beyninin olup olmadığı belli olmayan bir çocuktu.Gerçi yakışıklılığı ve o muazzam gülüşü es geçilemezdi ama..Yinede konuşmaması gerekiyordu..Devy ve Agyn arkadaşlarıyla buluşmalarında bir hamburgerciye uğramışlar orada Kevin ile tanışmışlardı.Kevin Agyn'e bakmaktan hamburgerin içinin pantolonunun üzerine doğru yol aldığını fark etmemiş ancak masadakiler kahkahalara boğulduğunda utancından bir kaç yarım saat boyunca dışarı çıkmamıştı.Elini yavaşça banka bıraktığı poşetlerden birine götürdü ve

'Yeni çantamı beğeneceksin..Buna eminim..Birde turkuazı vardı..Ancak rengin güzelliği ve elbiseme olan uyumu beni cezbetti!'

dedi.Poşedin içinden kullandığı çantaya benzer büyüklüket ancak çok daha şık bir çanta çıktı.Onu kardeşinin kucağına bıraktı ve meraklı gözlerini onun pürüzsüz suratına çevirdi.
Agyness E. Weber

Banklar...! Empty
MesajKonu: Geri: Banklar...!   Banklar...! Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 11:29 am

Kardeşinin seçimlerine öylesine güveniyordu ki neredeyse düşündüğü çanta ile aynı bir modeldi kucağına bırakılan.Gülümsedi ve gözlerini karıştırmaya başladı.Hakiki deriydi ancak yer yer ipek kumaşlarla süslenmişti.Kardeşinin yarın giyeceği turuncu elbise ile muazzam bir görünüm oluşturacağına emindi.Yavaşça 'Harika bir seçim Devy..Sana öyle yakışacak ki!Emin ol Edward'ın ağzı açık kalacak..Yalnız dikkat et de Bill herşeyi mahvetmesin!'

Aptal Bill diye düşündü..Kardeşine hayatı zindan ediyordu..Yıpranmış bir ilişkinin yırtıklarını yamayıp rahat edeceğini düşünüyor olmalıydı..Aynı yemeği ısıtıp,ısıtıp önüne koyuyordu Devy'nin..Onun için kötü ve hatta çok kötü planları vardı Agyn'ın..Sadece doğru zamanı kolluyordu.Kendisine heyecanla bakan güzel surata doğru 'Sanırım o çok beğendiğin turkuazı almaya paramız yetebilir..Biliyorum..Biliyorum..Senin hiç paran kalmadı ama bugünün bütün masrafları Kevin'dandı..Sonucun böyle berbat olacağını ikimizde tahmin etmemiştik..!' dedi ve suratını buruşturdu.Çantayı büyük poşete tekrar koydu ve ayağa kalktı.Gökyüzü koyulaşmaya başlıyordu.Büyük bir ihtimalle yine eve geç kalacak,azar işitecek ve bir gün bu düzenin bozulacağı konusunda anlamsız sözler işiteceklerdi.Yinede diye düşündü o aptal azarlar olmasaydı eve geç gitmenin bir eğlencesi kalmazdı..
Devynne C. Weber

Banklar...! Empty
MesajKonu: Geri: Banklar...!   Banklar...! Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 11:31 am

'Seni seviyorum Agyn..!'

dedi ve hızla ayağa kalkıp poşetlerini eline aldı.Kahkahalar,sohbetler ve etraftaki zevksiz kızlara acımasızca atılan laflar eşliğinde parkı terk ettiler...
paigege

paigege

Banklar...! Empty
MesajKonu: Geri: Banklar...!   Banklar...! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 10:34 am

Güzel rp terikler Smile

Banklar...!
1 sayfadaki 1 sayfası