^^Sky High Rpg^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^Sky High Rpg^^

Okul Dışı mekanlar açılmıştır. Rp yapabilirsiniz. Henüz okula gitmediğiniz için kahraman ya da yardımcı olup olmadığınızı bilmiyorsunuz. Ona göre Rp yapın.^^Sıcaklık 27 C derece^^Üye olanların lejantlarını yapması rica olunur!!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alışveriş merkezinde bir gün

5 posters
YazarMesaj
paigege

paigege

Alışveriş merkezinde bir gün Empty
MesajKonu: Alışveriş merkezinde bir gün   Alışveriş merkezinde bir gün Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 4:32 am

Saat çalar.Paige saati kapatmak için elini uzatır ama güçlerini kontrol edemez ve saati yakar.Yataktan kalkar.Dolabını açar.Kot pantolonunu ve mavi t-shirt ünü çıkarır.Giyinir.Banyoya gider.Yüzünü yıkar,saçını tarar.Saçını sağına mavi bir çiçek takar.Mutfağa iner.Annesi ve kardeşi kahvaltıya başlamışlardır bile.Kahvaltısını eder.Kapı çalar.Gelen en yakın arkdaşı Piper Racherl dır.Paige:günaydın Rach. der.Rachel:Günaydın alışveriş merkezine gidelim mi diye sorar.Paige olur der.Alışveriş merkezine giderler.Bir cafe ye girerler.Otururlar.Garson:merhaba ne istersiniz acaba diye sorar.Rachel sıcak çikolata istiyorum.Paige:bende sıcak çikolata alayım.Sıcak çikolataları gelir.Konuşmaya başlarlar.Rachel:Paige neyin var?
Paige:Ya şu okul meselesi varya ya yardımcı 0lursak.Rachel:Aman sen buna mı üzlüyodun.Yardımcı olursak ne olmuş.Sonzuza dek arkadaşız.Paige:Haklısın hadfi gel biraz alışveriş yapalım.Nike lcw claires 3 mağazayıda gezerler.Zaraya girerler.Paige bir eteğe bakarken yanlışlıkla eteği yakar.Rach. çaktırmadan eteği su elementini kontrol etme gücü sayesinde söndürür.eTEĞİ çöpe atar ve kimseye görünmeden giderler.Yolda eve doğru yürümeye başlarlar.Paigein cebine msj gelir.Mesajda şunlar yazıyordur.Paige ben kardeşin ve artık benimde güçleri
m var.var yazmaktadır.Paige de Rachel da evlerine giderler.

Alışverişte süper şeyler aldık hihi... PaİgE...
ardaiskoo

ardaiskoo

MesajKonu: Rachel Piper   Alışveriş merkezinde bir gün Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 9:57 am

Sabah olur.Rachel uyanmaya çalışmaktadır.Rachel banyoya gider ve yüzünü yıkar.Aynada kendibe bakar ve saçını taramaya başlar.Saçını atkuyruğu yapar.Dolabını açar ve yeşil bol pantolonunu alır.Ütülemeye başlar fakat pantolonu yakar.O anda alışveriş merkezine gitmeye karar verir.Tekrar dolabını açar.Ve kot kaprisiyle kırmızı t-shir tünü giyer.

İşte sonra Paige yi çağırır.

İşte alışverişe gitmeden önce yaptığım şeyler.

Alışverişte yaktığım pantolonumun aynısından onun birde siyahından aldım. hihi çok mutluyummmm. Piper Rachel...
Heart LONGALİNE

Heart LONGALİNE

MesajKonu: Geri: Alışveriş merkezinde bir gün   Alışveriş merkezinde bir gün Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 10:15 am

Bence alışverişten sonrasınıda yassanıztam süper olucak.Bu arada gerçeksen bölümüne msnizi yazar mısınız?Size söyliyeceklerim var.Very Happy
paigege

paigege

MesajKonu: Geri: Alışveriş merkezinde bir gün   Alışveriş merkezinde bir gün Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 11:08 am

Tabi yazdım burayada yazayım charmedege@hotmail.com
Heart LONGALİNE

Heart LONGALİNE

MesajKonu: Geri: Alışveriş merkezinde bir gün   Alışveriş merkezinde bir gün Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 9:13 am

Ok eklendin:D
ardaiskoo

ardaiskoo

MesajKonu: Geri: Alışveriş merkezinde bir gün   Alışveriş merkezinde bir gün Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 1:34 pm

Bencede ben biraz uzatalım diyorum bu Rpg yi
ardaiskoo

ardaiskoo

MesajKonu: devam   Alışveriş merkezinde bir gün Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 1:38 pm

Paige üzerinden başlanmış paige üzerinden devam ediyorum

Paige tam eve girerki telefonu çalar.Rachel aramaktadır.Onu biriyle tanıştırmak istediğini söylr.Paige ışınlanır ve rachel ın evine gelir.Rach işte bu paige buda ashlay hannah tanışırlar.Konuşmaya başlarlar.Ve sonunda 3 üü kanka olurlar.Paige -arkadaşlar alışveriş merkezine gidellimmi bu gün 2. kez gidiyorum ama der.Kızların önce tembelliği tutar ama gitmeye karar verir.Rachel bir anda durur ve paige in boynundaki kolyeye bakmaya başlar.Rach.ne hoş bir kolye der.Paige-bu özel bunun içinde benim ilk gözyaşım var.Eski bir inanışa göre beni güçlendiriyor.Alıveriş merkezinde bie cafeye otururlar.Portakal suyu limonata ve cola isterler.İçecekleri gelir.Rach paige in kolyesine bakarki kolye yoktur.Rachel-Paige klyen nerde.Paige -hyr düşürmüş olamam buralarda bir yerde olmalı.İçeceklerini bitirirler ve kolyeyi aramaya başlaralr.Bir kızın boynuda görürler.Paige kıza gider ve pardon ama o benim kolyem alabilirmiyim der.Kız kahraman çıkar ve gücüyle paige i iter.Paige çok fazla sinirlnir ve kendini kontrol edemez.Kızı toprağı kontrol etme gücü sayesinde düşürür.Ama kızın yanında 2 kahraman kız daha vardır.
pAİGE Rachel ve Ashley kolyeyi alıp giderler.Ama kızlar onları eve kadar izlerler.Bizimkilerde gidip kızlarla karşılaşmaya karar verirler.Kızların yanına giderler.Aslında kızlar korkulcak tipler değillermiş yalnızca sinir bozucu kokş ve kendini beğenmişlermiş o kadar.yANİ ilk görüşte herkessii tanımış sayılmayız ,tanımak için biraz çaba göstermek lazım
Ashley Hannah

Ashley Hannah

MesajKonu: Geri: Alışveriş merkezinde bir gün   Alışveriş merkezinde bir gün Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 1:43 pm

Evet sıra bende...
Ashley uyanır.Normal bir gündür onun için.Ama taşınacaklarını öğrendiği zaman normal bir gün kelimesi saçma kalır.Taşınma okadar hızlı oluki öğlene kadar biter.Ashley de o zamana kadar odasını dizayn eder.
Yan komşularının kızı Rachel la tanışır .İyice kaynaşırlar.Sonra paige gelir.Hemen arkadaş bulduğu için mutludur.

İşte sonrası Rach in dediği gibi...
paigege

paigege

MesajKonu: ...   Alışveriş merkezinde bir gün Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 1:46 pm

Mükemmel olmuş kanki...
Heart LONGALİNE

Heart LONGALİNE

MesajKonu: Geri: Alışveriş merkezinde bir gün   Alışveriş merkezinde bir gün Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 4:27 am

Çok güzel olmuş bence böyle daha iyi oldu.Very Happy
Zack Jackman

Zack Jackman

MesajKonu: Geri: Alışveriş merkezinde bir gün   Alışveriş merkezinde bir gün Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 9:21 am

Süper olmuş bundan sonra benimlede rp yapın.
Heart LONGALİNE

Heart LONGALİNE

MesajKonu: Geri: Alışveriş merkezinde bir gün   Alışveriş merkezinde bir gün Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 10:07 am

Benide unutmayın.Very Happy

Alışveriş merkezinde bir gün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-