^^Sky High Rpg^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^Sky High Rpg^^

Okul Dışı mekanlar açılmıştır. Rp yapabilirsiniz. Henüz okula gitmediğiniz için kahraman ya da yardımcı olup olmadığınızı bilmiyorsunuz. Ona göre Rp yapın.^^Sıcaklık 27 C derece^^Üye olanların lejantlarını yapması rica olunur!!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

McDonald's Arkadaşlığı

3 posters
YazarMesaj
David Canton
2. Sınıf
2. Sınıf
David Canton

McDonald's Arkadaşlığı Empty
MesajKonu: McDonald's Arkadaşlığı   McDonald's Arkadaşlığı Icon_minitimeCuma Haz. 22, 2007 3:32 pm

David içeri girdiğinde oranın hiçde kalabalık olmadığını fark eder.Kasaya gider ve bir Quarter Pounder Menü söyler ve boş bir yer bulup oturup beklemeye başlar.Birden farkeder ki William ve Boby'de ordadır.Acaba yanlarına gitsem mi diye kendi kendine sorar.Ne de olsa William en yakın arkadaşıdır.Ama Boby'den çekinir.Bu çelişki içindeyken Quarter Pounder Menüsü gelir.O sırada telefonu çalar ve birde ne görsün;arayan William.Onun burda olduğunu farketmemişlerdi anlaşılan.Telefonunu kapattı ve onların masaya doğru yol aldı.Onlarda burgerlerini yeni bitirmişlerdi.Boby ona laf attı ' Naber David?' David bu işe çok sevinip 'İyiyim sen nasılsın dedi' ve William'a da bakarak 'Siz yani dedi?'
Gülümseyip ikiside iyi olduklarını söylediler.Biraz okuldan biraz da ailelerinden bahsettikten sonra üçüde evlerine ayrıldı.Ama David bir arkadaş daha edinmenin gururuyla eve döndü.
Gwen W. Grayson
3. Sınıf
3. Sınıf
Gwen W. Grayson

MesajKonu: Geri: McDonald's Arkadaşlığı   McDonald's Arkadaşlığı Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 2:40 am

Rp out: Arkadaşlar tek kişilik rp yapamazsınız. Ayrıca rp lerinizde başkalarını yönlendiremezsiniz. Lütfen daha dikkatli olun.
Boby Halvert
1. Sınıf
1. Sınıf
Boby Halvert

MesajKonu: Geri: McDonald's Arkadaşlığı   McDonald's Arkadaşlığı Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 2:45 am

RP out: ben Benim Konumda Küçük bir yazı yazmıştım RP min altına bu örnektir diye böyle yapılmicak Gerçeğini görmek istiyorsanız William ile yaptığım Starbuck Loş ortama gelin ve okuyun!!!

TEŞEKKÜRLER
Gwen W. Grayson
3. Sınıf
3. Sınıf
Gwen W. Grayson

MesajKonu: Geri: McDonald's Arkadaşlığı   McDonald's Arkadaşlığı Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 2:52 am

rp out: Daha fazla uzatmazsanız sevinirim. Yanlış bir şeyler var ki uyardım. Bu kadar....

McDonald's Arkadaşlığı
1 sayfadaki 1 sayfası