^^Sky High Rpg^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^Sky High Rpg^^

Okul Dışı mekanlar açılmıştır. Rp yapabilirsiniz. Henüz okula gitmediğiniz için kahraman ya da yardımcı olup olmadığınızı bilmiyorsunuz. Ona göre Rp yapın.^^Sıcaklık 27 C derece^^Üye olanların lejantlarını yapması rica olunur!!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Boby ve Mcdonald's Aşkı

2 posters
YazarMesaj
Boby Halvert
1. Sınıf
1. Sınıf
Boby Halvert

Boby ve Mcdonald's Aşkı Empty
MesajKonu: Boby ve Mcdonald's Aşkı   Boby ve Mcdonald's Aşkı Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 10:31 am

Boby Mc' e havalı bir şekilde giriş yapmıştı herkez Boby' nin girdiğini farketmişti. Boby kasaya kadar yürüyüp; "Eee! İyi günler, Ben bir bigmac alıcam." dedi. parasını ödeyip yerine oturdu. Yanlız ters giden birşeyler vardı. Boby; "Aman tanrım Hamburgerime Ketçap-Mayonez eklememişler!" dedi ve kasaya kadar gidip kasiyere: "Bakarmısınız Bana Ketçap-Meyonez vermemişler lütfen Verebilirmisiniz?" der. Kasiyerin suratı utanırcasına ( Embarassed ); "Afedersiniz çok üzgünüz!" diyip ketçap-mayonezini verdiler. Kasiyer Boby' i daha önce tanıyordu, çünkü Boby her öğlen oraya gelip yemek yerdi ve ayrıca boby oranın Sahibinin yakın bir dostuydu!
Boby Halvert
1. Sınıf
1. Sınıf
Boby Halvert

MesajKonu: Geri: Boby ve Mcdonald's Aşkı   Boby ve Mcdonald's Aşkı Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 7:04 am

Boby Büyük bir açlık içinde Hamburgerni yemiş hatta bitirmiş idi! Boby sonra kasaya gidip bir de McFlurry istemişti. Kasiyer Boby' e; "Mcflurry neli olsun?" der. Boby ne diyeceğini şaşırır; "Hmm neli yesem acaba? Crunch' lımı? Jelibon' lu mu? Böğürtlen' li mi?" diye içinden geçirir. Ama yanına en sevdiği Kuzeni gelir, ve Boby ona sorar; "Elexus acaba dondurmamı ne ile yesem?" diye sorar. Tabi Kuzeni "Hmm bilmiyorum istersen bunu William' a soralım hem o senin en yakın dostlarından biri." der, ve Elexus cep telefonunu çıkarıp William' ı arar ve telefonu Boby' e verir. William açar, Boby; "Ah selam ahbap, Nasılsın?" der. William; "İyi sen?" der, Boby; "Rahatça konuşabiliriz Telefon nasıl olsa Elexus' un!" der, Elexus ve Kasiyer kollarını düğüm atmış, ayağının ucunu yere vurup duran ve sıklmış bir vaziyet ile ( Rolling Eyes Neutral ). William telefonda; "Bence sen genede kısa kes kuzeninin ne yapacağı belli olmaz!" der, Boby; "Neyse acaba Mcflurry' i neli yesem?" der, William; "Dostum bende zor soru sorucaksın sandım! Tabiki Chrunch' lı" der, ve birbirlerine veda ederler. Elexus; "Neliymiş?" der. Boby; "Ee bişi sölicem ama kızma! Unutdum" der ve ordan hemen kaçar.

[bunlar kendim tarafımdan yapılan örnek RP lerdir başları ile dialog yaptığınızda örneğin "Elexus" onun yazması gerekmektedir, Ama bu Kasiyer-Garson olursa bunu siz yazabilirsiniz]
Elexus Vancoré
1. Sınıf
1. Sınıf
Elexus Vancoré

MesajKonu: Geri: Boby ve Mcdonald's Aşkı   Boby ve Mcdonald's Aşkı Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 8:00 am

Elexus kuzeninden önce arkadaşları ile McDonald's'a gelip tıkınmıştı. Arkadaşları ile oturmaktan sıkıldığı için, kuzenini görünce hemen onun yanına gitmişti aslında. Arkadaşlarından ayrılırken bir sürü bahane uydurmak yerine direk Of sıkıldım, ben kuzenim yanına gidiyorum. Görüşürüz. diyerek onların yanından ayrılmıştı. Elexus genelde açık davranırdı, açık sözlü biriydi. Böyle açık sözlü olmasından dolayı birilerini kırardı genellikle ama pek takmazdı.

Kuzeni ile vakit geçirmeyi severdi her ne kadar bazen Boby onu gıcık etsede. Elexus'un normalde en az yirmi dakikada bitirebileceği BigMac'i o iki dakikada bitirivermişti.
Yavaş ye, boğulacaksın. dedi kuzenine gülerek, gerçektende birgün boğulabilirdi bu kadar hızlı yemekten. Hamburgerini bitirdikten sonra hemen yine birşey almak için kasaya gitmişti. Elexus acaba dondurmamı ne ile yesem?" diye sordu Elexus'a. Bob kıtlıktan mı çıktın sen? dedi sorusuna cevap vermek yerine. Boby'nin annesinin yaptığı o güzel yemekleri ve her dakika birşey yediğini düşünürsek bu olamazdı tabi. Elexus onun kadar yese -ki yiyemezdi- patlardı, ayağa bile kalkamaz ve sonunda kusardı muhtemelen.

Ee bişi sölicem ama kızma! Unuttum. Elexus bir kaşını kaldırarak kuzenine bakar. Ne söyleyeceksin? diye sorar kuzenine;ancak henüz cümlesini bile bitirmeden kuzeni bir anda oradan kaybolur. Elexus telefonuna bakınca kontörünün azaldığını görür ve küfreder kimseye aldırmadan bağırarak.
Boby Halvert
1. Sınıf
1. Sınıf
Boby Halvert

MesajKonu: Geri: Boby ve Mcdonald's Aşkı   Boby ve Mcdonald's Aşkı Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 2:41 pm

Boby o olaydan 2-3 gün geçe Kuzeninin affetdiğini düşünerek oraya gelmişti. Boby William ile artık sık görüşemiyordu acaba kankalığı bozulmayamı başlıyordu? Boby bunun korkusu ile Kuzeni arasındaki bağdamı bozulduğunu düşünmeye başlamıştı fakat Boby' nin yeni edindiği bir dost vardiki Boby' i çok Popiler buluyordu Adı David idi. Boby Mc' e kadar gelmşti sonra kafasının üstünde sanki bir düşünce balonu varmış gibi eliyle onu yok edip şimdiden Yemeklerin Kokusunu almıştı. Çoğu çocuk Boby' nin çok yediğini düşünüyordu fakat bunu Boby de biliyordu ama Boby' nin bir sırrı vardı. Boby bol egsersiz yapıyordu.

Boby kasaya kadar gelir ve kasiyer' e söyler; "
İyi günler, ben bir bol acılı Wopper menü" istemişti. Kasiyer Boby' e "Peki, içicek ne alıcaksınız?" diye sordu. Bu soru Boby' nin aklını iyice bozmuştu bir yandan arkadaşları ile durumu, bir yandan Okul telaşı ve bir yandan da Ne içeceğini düşünüyordu ve birden aklına geldi ve dediki; "Buz gibi Ice Tea : Limonlu olsun!" dedi ve Menüsünü alıp yesine oturdu, okadar hızlı yediki kasiyer bile şaşırdı Boby sıkkın bir vaziyetde Mc den dışarı çıkıp Park' a doğru yol aldı.

Boby ve Mcdonald's Aşkı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Boby Halvert
» Boby Halvert