^^Sky High Rpg^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^Sky High Rpg^^

Okul Dışı mekanlar açılmıştır. Rp yapabilirsiniz. Henüz okula gitmediğiniz için kahraman ya da yardımcı olup olmadığınızı bilmiyorsunuz. Ona göre Rp yapın.^^Sıcaklık 27 C derece^^Üye olanların lejantlarını yapması rica olunur!!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyük bela! (Bir Karanlık macerası!!!) Bölüm 1

YazarMesaj
Karanlık-Işık

Karanlık-Işık

Büyük bela! (Bir Karanlık macerası!!!) Bölüm 1 Empty
MesajKonu: Büyük bela! (Bir Karanlık macerası!!!) Bölüm 1   Büyük bela! (Bir Karanlık macerası!!!) Bölüm 1 Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 4:33 pm

Karanlık Işık,bir kahramanın süper kahraman ismidir.Bu kişiliği ondan başka kimse bilmemektedir.Kim olduğunu bir kaç kişi bilir.Ama onu tanıyan bir kişi bile yoktur.O, hafızasını kaybetmiş bir gençtir.Hafızasını silen adam ona şöyle demiştir:"Senin bir adın yok!".Bu yüzden maceralarda ona karanlık diye hitap edeceğiz Maceraya geçiyoruz:Karanlık uyandı.Ter içindeydi.Bir bardak su içti ve bu arada bir çığlık sesi geldi.Bir adam küçük bir çocuğa saldırıyordu.Ama bu sıradan bir adam değildi.Bu bir süper kötüydü.Gözlerinden ışın atarak karanlığı yere yıktı.Karanlık ona doğru koştu ve zıpladı.Kafasına bir tekme attı ve hızlı vuruşlarla onu kanter içinde bıraktı.O adam ona şöyle dedi:Beni yenmen için kendini yenmelisin!.Büyük pençeleriyle karanlığın karnını yırttı.Karanlık bekledi.Ama olmadı.Vücudu derisini yenilemedi.Bu arada bir ışın daha attı gizemli kişi.Sonra toza dönüşüp karanlığın ağzından beynine ulaştı.Karanlık ne olduğunu anlamadan hastaneye doğru koştu.Bir kaç gün sonra taburcu edildi ve evine gitti.Olanları düşündü.Beyninde şöyle bir ses belirdi:"Kendini yen!"Karanlık evi dağıttı.Duvarlara kafa attı.Kendini yen sözcüğünü düşündü.Bir klonu olacağını düşündü.Bu arada kapı kırıldı ve ona çok benzeyen birisi içeri girdi.Karanlığa doğru atladı ve karanlık yana çekildi ve adam yere düştü.Onun yaptığı her hareketi biliyordu.Ve klonu ondan 10 kat daha güçlü olunca iş daha da zor oldu.Karanlık,bıçaklar alıp Klon Karanlığa attı.Elleriyle tutup toz haline getirince karanlık dışarı çıktı.Peşinden gelmedi.Ve bunu fırsat olarak bilen Karanlık "Süper Konsey" i çağırdı.Klon Karanlık demek uzun olduğu için ona KK diyeceğiz.Karanlık KK'yi yakalamak ve öldürmek için ışınlanma gücüne sahip olan arkadaşını aldı.Eve gittiler.Işınlanma gücüne sahip olanın süper adı Ansız dı (bunu ben uydurmadım).Ansız dedi ki:Ben biraz dolaşacağım.
Karanlık:Tamam.Ama dikkatli ol.
Ansız dolaşmaya gitti ve KK önünde belirdi.Ansız şöyle dedi:"Karanlık seni öldürmeden ben seni haklayacağım!"Ondan sonra etrafında ışınlanarak ona vurdu.Ama KK dayak yerken gülüyordu.Ve şöyle dedi:"Nereye gideceğini tahmin etmek çok kolay!" Anında Ansız'a ışınlanacğı yere gider gitmez bir yumruk attı.Bu yumruk o kadar güçlüydü ki kaburgalarını aştı.KK,Ansız'ın omuriliğini tutuyordu.Bu omuriliği tutup çekti.Ansız ölmüştü.Karanlık dışarı çıktığında Ansız'ın cansız bedenini görünce göz yaşlarını tutamadı.KK çoktan kaçmıştı.Karanlık hemen KK'nin peşine düştü.

1.Bölüm Sonu...
Karanlık-Işık

Karanlık-Işık

Büyük bela! (Bir Karanlık macerası!!!) Bölüm 1 Empty
MesajKonu: Büyük bela! (Bir Karanlık Macerası!!!) Bölüm 2   Büyük bela! (Bir Karanlık macerası!!!) Bölüm 1 Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 6:23 am

2.Bölüm:
Karanlık,KK'nin peşinden giderken fazla zorlanmadı.Ayak izleri çok belirgindi.Bir kaç saat sonra izler bitmişti.Bittiği yer bir binanın karşısıydı.Karanlık,kapıyı kırdı.İçeri girdi.KK ona bakarak gülüyordu.Arkasında bir zamanlı bomba vardı.Zaman tam 3 dakikaydı.Karanlık,ordan kaçacaktı ama içinden bir ses bunun tersini söylüyordu.KK'ye doğru koşup ona bir kafa attı.KK duvara çarptı.Ondan sonra ceketinden Ansız ın omuriliğini çıkardı.Onu kırbaç gibi kullanmaya başladı.Karanlık'ın boynunu yakaladı.Aynı anda omurilik kemik olduğu için de canını çok yakıyordu.KK, onu bıraktı.Omuriliği yediğindeyse Karanlık çok sinirlendi.Ona vurmak için ona doğru koştu ve bir yumruk attı.Ama KK orda değildi.Arkasındaydı.KK ışınlanmıştı.Karanlık anladı ki omuriliği yemesiyle birlikte Ansız ın güçlerini de almıştı.Karanlık şunu düşündü:"Eğer o benim klonumsa,nereye gideceğini çok iyi bilirim!"KK,Karanlığın arkasına geçti.Ona vurdu.Sonra önüne,sonra tekrar arkasına,sonra tekrar önüne ve arkasına geçtiğinde Karanlık ona bir tekme attı.KK hiç bir yere fırlamadı.Ama olduğu yerde bayıldı.Karanlık bombayı tamamen unutmuştu.Karanlık koşarak gitti.Bomba da orada patladı.Gizemli kişi,Karanlığın içinden çıktı."Aferin" dedi.Karanlığın arkasından KK tek bacaklı ve tek kollu bir şekilde geldi.Gizemli kişi, KK'ye bir ışın attı.KK o anda kül oldu.Gizemli kişi ve Karanlığın arasında şöyle bir konuşma geçti:
Gizemli Kişi:"Aferin" dedi.Ardından sevecen bir gülümsemeyle: "Senin adın ne evlat?" dedi.
Karanlık başını eğerek,hüzünlü ve kısık bir sesle şöyle dedi:"Bilmiyorum."

Son...

Büyük bela! (Bir Karanlık macerası!!!) Bölüm 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-