^^Sky High Rpg^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^Sky High Rpg^^

Okul Dışı mekanlar açılmıştır. Rp yapabilirsiniz. Henüz okula gitmediğiniz için kahraman ya da yardımcı olup olmadığınızı bilmiyorsunuz. Ona göre Rp yapın.^^Sıcaklık 27 C derece^^Üye olanların lejantlarını yapması rica olunur!!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paige Rachel ve Ashley

2 posters
YazarMesaj
paigege

paigege

Paige Rachel ve Ashley Empty
MesajKonu: Paige Rachel ve Ashley   Paige Rachel ve Ashley Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 1:59 am

Paige uyanır.Kendini çok karamsar hissediyordur.Resmimde gördüğünüz durumdadır.Banyoya gider.Saçını dağıtır.ıslatır ve resimdeki durumuna gelir.Dolabını açar siyah dar pantolonunu ve siyah askılı t-shirt ünü giyer.Gözüne kalem çeker ve starbucks a gider.Bie pufa oturur.Bir bakar ki Rachel ve Ashley orda oturmuş konuşuyorlar.Paige:Acaba neden beni çağırmadılar diye düşünmeye başlar.Onlara çok kırılmıştır.Yanlarına gider ve Paige:Slm kızlar neden beni çağırmadınız size çok kırıldım der.Rachel tam konuşmaya başlayacakken Paige araya girer ve herneyse siz özel konuşmanıza devam edin o kadar özel olmalıki ben bile çağırmamışsınız der ve gider.Rachel ve Ashley çok şaşırırlar.Çünkü onu aramışlardır ama onun telefonu kapalı olduğu için ona ulaşamamışlardır.Paige telefonunu çıkarır.Telefonu kapalıdır.Açar.5 cvapsız arama yazmaktadır.3 KERE Rach 2 kerede ashley aramıştır.pAİGE hata yaptığını anlar ve çok üzülür.Starbucks a geri döner ve masalarına doğru yönelir.Paige:Kızlar çok özür dilerim bu gün endimi çok kötü hissediyorum telefonumun kapalı olduğunu bile unutmuşum der.Beni afeetinizmi.Rach:bir düşünelim bakalım evt ama bir daha her şeyi değerlemdirmeden başkalırını suçlamak yok.kendimizi çok kötü hissettik der.Ashley:Ayrıca konuştuğumuz konu özel değil yalnızca gördüğüm rüyayı kponuşuyorduk der.Paige:Çok üzülür masaya oturur ve bir kahve ister.Rüyasından konuşmaya devam ederler.Ashley:Paige sanada anlatatım rüyamı rüyamda buraya hiç taşınmıyodum ve sizinlede tanışamıyordum.Evde yanlız oturuyordum ve hiç kimse ve hiç bir eşya yoktu.Güçlerimide kullanamıyordum ve birden ürkütücü sesler gelmeye başladı bir canavar vardır.Güçlerim olmadığı için hiç bir şey yapamıyordum.Sonra kapıdan siz geldiniz ve canavarı öldürdünüz.der Paige.kızlar tekrar özür diliyorum rüyan çok ürkütücü ashley sizi çoook seviyorum der.Ve 3 kız eskisi gibi kanki sırdaş ve sonsuza dek dost olmaya devam ederler.
Heart LONGALİNE

Heart LONGALİNE

MesajKonu: Geri: Paige Rachel ve Ashley   Paige Rachel ve Ashley Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 4:25 am

Peige çok güzel olmuş harika ama büyük harf,kelime eksikliği,noktalama işaretleri,yanlış yazınca rp cezası alınıyomuş.Bu yüzden dikkat et arkadaşım.albino
paigege

paigege

MesajKonu: Geri: Paige Rachel ve Ashley   Paige Rachel ve Ashley Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 12:41 am

Teşşekürler Heart bunu bilmiyordum.İğikide seninle tanıştık.Çok iyi birisin.
Heart LONGALİNE

Heart LONGALİNE

MesajKonu: Geri: Paige Rachel ve Ashley   Paige Rachel ve Ashley Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 4:05 am

Saol sende çok iyi birisin.Very Happy albino

Paige Rachel ve Ashley
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Paige Ege Flora
» Paige Ege Flora
» Ashley Hannah
» Ashley HANNAH
» Piper Rachel