^^Sky High Rpg^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^Sky High Rpg^^

Okul Dışı mekanlar açılmıştır. Rp yapabilirsiniz. Henüz okula gitmediğiniz için kahraman ya da yardımcı olup olmadığınızı bilmiyorsunuz. Ona göre Rp yapın.^^Sıcaklık 27 C derece^^Üye olanların lejantlarını yapması rica olunur!!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA

2 posters
YazarMesaj
Heart LONGALİNE

Heart LONGALİNE

ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA Empty
MesajKonu: ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA   ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 10:38 am

O gün çok sıkıcı geçmişti ve Dreams'ı da alıp alışveriş merkezine gitmeyi düşündüm.Dreams'ı aradım ve giyebileceğim elbise aramaya başladım.En sevdiğim kırmızı elbisemi giydim.Saçları açık bıraktım ve garaja inip ferrarime bindim.Dreams'ı almak için kapısının enüne geldim ve 4 kere kornaya bastım.Ben her geldiğimde 4 kere kornaya basarım ve Dreams benim geldiğimi anlar.Sonra alışveriş merkezine gittik biraz gezdikten sonra cafede oturup kola içtik.Maceranın o cafede başlıyacağını nerden bilelim ki?Tam cola bitmek üzereyken Sky High'tan 2 kahraman geldi ve biz daha kahraman yada yardımcı seçilmediğimiz için bizi aşağılardılar.En kötüsüde onların bizi her gördüğünde kovalamsıydı.Alışveriş merkezindeki insanlar normaldi ve bizim güçlerimizin olduğunu bilmiyorlardı.Daha doğrusu onların çünkü biz daha kahraman yada yardımcı seçilmediğimiz için güçlerimizi kullanamıyorduk.Güçlerimizi kullanamadığımız için hemen kaçtık ve ne olduysa bundan sonra oldu.Bizim yanımızdan gelmeye başladılar ve sonunda dayanamadım benim için süper bir güç olan aslında tüm insanların bildiği ve zor anlarında kullandığı yönteme başvurum.Elimdeki bitmemiş kolayı 2'sininde üstüne döktüm ve sonra alışveriş merkezinde kovalamaca başladı.Zamanın ne kadar çabuk geçtiğini anlayamadığımız bir zaman alışveriş merkezinin kapandığını farkettik.Alışveriş merkezinin ışıkları biraz sonra kapandı.Sadece ben,Dreams ve 2 kahraman alışveriş merkezinde kaldık.İşin kötüsüde insanlar gittiği için güçlerini kullanabilirlerdi.Karanlıkta karşılaştık ve güçlerini kullanırlar diye korktuk ama tam o sırada alışveriş merkezine İskeletor Kral geldi ve Sky High'taki öğrencilerin en büyük düşmanı karşımızdaydı.Ben ve Dreams güçlerimizi kullanamadığımız için kaçmaya çalıştık ama İskeletor Kral'ın güçleri bizi tutuyordu.Tam o sırada kahraman çocuklar güçlerini gösterdi ve İskeletor Kral zayıfladı.Bizde mağazanın önünde duran ipi alıp İskeletor Kral'ı bağladık ve İskeletor Kral ışınlanarak kaçtı.Bizde o günden sonra 4 arkadaş olduk.

En son Heart LONGALİNE tarafından Perş. Şub. 28, 2008 4:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Heart LONGALİNE

Heart LONGALİNE

MesajKonu: Geri: ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA   ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 10:48 am

handan bak bunu ben yasdım inan mıyosan isimlere bak
Heart LONGALİNE

Heart LONGALİNE

MesajKonu: Geri: ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA   ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 10:11 am

Yorumlarınıza açığım.Very Happy
paigege

paigege

MesajKonu: Geri: ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA   ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 1:01 pm

çok gusel olmuş
Heart LONGALİNE

Heart LONGALİNE

MesajKonu: Geri: ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA   ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 4:26 am

Saol açıkcası noktalama işaretleri vb. derken çok vaktimi aldı.Very Happy

ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MACERA
1 sayfadaki 1 sayfası