^^Sky High Rpg^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^Sky High Rpg^^

Okul Dışı mekanlar açılmıştır. Rp yapabilirsiniz. Henüz okula gitmediğiniz için kahraman ya da yardımcı olup olmadığınızı bilmiyorsunuz. Ona göre Rp yapın.^^Sıcaklık 27 C derece^^Üye olanların lejantlarını yapması rica olunur!!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

o alışveriş!

3 posters
YazarMesaj
heart

o alışveriş! Empty
MesajKonu: o alışveriş!   o alışveriş! Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 8:03 am

bugün kendimi çok iyi hisdiyordum.okuldan gelir gelmez üstümü değiştirmek için dolabı açtım.birden çığlık attım çünkü kıyafetlerim makasla kesilmişti hemde en güzelleri.bunu anca kardeşimin yapabileceğini düşündüm ve onu odama çağırdım sonra anneme götürdüm ve tüm kıyafetlerimi kestiğini söyledim.iyiki söylemişim.annem çıkıp istediğim kadar alışveriş yapabileceğimi söyledi.alışverişe bir arkadaşımla gitmeyi isterim çünkü yalnızlığı sevmem ve fikirlere ihtiyacım vardı.kankam Dreams'ı çağırdım.beraber önce hangi mağazaya gitsek diye düşündük.sonunda önce Nike'a gitmeye karar verdik çünkü ben genellikle spor kıyafetler giyerim.önce beş tane eşorman tanımı sonrada bir tane spor ayakkabı aldım ama tam çıkarken gözüme askıda duran beyaz bir spor eteğe takıldı.sanki rüyaya daldım.o etek gözümün önünde parlıyor ve üzerinden simler dökülüyor gibiydi.eteği üzerimde hayal edince almaya karar verdim ve aldım.sonra mangoya girdik.mangodan baloda giyicek ayakkabı baktım ve en güzel ve en pahalısını aldım.süper olmuştu.yeni kıyafetlerimi çok sevdim.aslında daha da fazla alcam sonra.iyiki de kardeşim kıyafetlerimi kesmiş...
dreams

o alışveriş! Empty
MesajKonu: Geri: o alışveriş!   o alışveriş! Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 8:22 am

Smile süper seyler aldık Smile
heart

o alışveriş! Empty
MesajKonu: Geri: o alışveriş!   o alışveriş! Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 8:23 am

evet
Heart LONGALİNE

Heart LONGALİNE

o alışveriş! Empty
MesajKonu: Geri: o alışveriş!   o alışveriş! Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 5:40 am

adımı Heart LONGALİNE olarak değiştirdim

o alışveriş!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-